Medewerkers

R95050-3118188info@r95.nl
  
R95 heeft haar werkgebied in de provincies Friesland, Groningen, Drenthe
en Overijssel. Eveneens is R95 lid van Zorg Dichtbij, onderdeel van Coöperatie Dichtbij.
  
Locaties Groningen
  • Ubbo Emmiussingel 110A
  • Koningweg 1B
  • Rijksweg 51
  • Roer 15/16
  •   
    Locatie Drenthe/Overijssel
  • De Vos van Steenwijklaan 75, Hoogeveen
  •  
      
    Ubbo Emmiussingel 110A
    Tineke van de VeldeDirecteurtvdvelde@r95.nl
    Hetty Schalkx - PiersmaTeamleiderhschalkx@r95.nl
      
    Hans BattenbergCoachhbattenberg@r95.nl
    Karin BermanCoach/kberman@r95.nl
     loopbaanbegeleider 
    Erik DijkingaJunior Coachedijkinga@r95.nl
    Susan DillemaJunior Coachsdillema@r95.nl
    Greetje EnzingCoachgenzing@r95.nl
    Trijnie FromaJunior Coachtfroma@r95.nl
    Joop GroenewoldCoach/consulentjgroenewold@r95.nl
    Marlies JansenCoachmajansen@r95.nl
    Linda van LuykConsulentlvluyk@r95.nl
    Diana MiddelJunior Coachdmiddel@r95.nl
    Peto MiddelCoachinfo@r95.nl
    Nieske OkhuijsenCoach/consulentnokhuijsen@r95.nl
    Karin RenkerCoach/consulentkrenker@r95.nl
    Robert de VriesJunior Coachrdvries@r95.nl
    Dirk SieberingJunior Coachdsiebering@r95.nl
    Hanneke WiersmaJunior Coachhwiersma@r95.nl
      
    Martin NijholtGz-psycholoogmnijholt@r95.nl
    Joop GroenewoldOrthopedagoogjgroenewold@r95.nl
    Marlies JansenOrthopedagoogmajansen@r95.nl
      
    Geert van der KlijnFinancieel medewerkergvdklijn@r95.nl
    Diana MiddelOfficemanagerdmiddel@r95.nl
    Monica OmapersadSecretariaatsmedewerkermomapersad@r95.nl
    Hans-Peter OortProcesmanagerhpoort@r95.nl
      
    Martijn DekkerSysteembeheerdermdekker@r95.nl
    Ben KoopmanschapSysteembeheerderbenk@r95.nl
      
      
    Koningsweg 1B
    050-8200936
    De Koningskroon: dekoningskroon@r95.nl
    Albert PoepeBedrijfsleider 
    Erik MulderCoach 
    Esther RubenCoach 
    Janita VoorzeeCoach 
      
    ICT-groep RICT42: 
    Jan StrijkProjectleiderjstrijk@r95.nl
      
    De Tweede Khands: 
    Margriet HeijnesProjectleidermheijnes@r95.nl
      
    De Knutselclub:  
    Margriet HeijnesProjectleidermheijnes@r95.nl
      
      
    Rijksweg 51 
    Woonvorm:050-8200974teamrw@r95.nl
    Jeannette HensenTeamleiderjhensen@r95.nl
      
    Leontien EeftingWoonbegeleider 
    Renate KaputWoonbegeleider 
    Robert MulderWoonbegeleider 
    Dirk SieberingWoonbegeleider 
    Betül UçanWoonbegeleider 
    Kim KamphuisWoonbegeleider/ 
     Slaapwacht 
      
    Kookstudio: kookstudio@r95.nl
    Trijnie FromaCoach 
      
    Roer 15/16 
    Woonvorm:050-8200457teamroer@r95.nl
    Jeannette HensenTeamleiderjhensen@r95.nl
      
    Monic BosWoonbegeleider 
    Roelant Oude BruninkWoonbegeleider 
    Babs de RidderWoonbegeleider 
    Karijn SeldamWoonbegeleider 
    Elly SchlimbackWoonbegeleider/ 
     Slaapwacht 
    Rafaela de Sousa SenaWoonbegeleider 
      
      
    Locatie Drenthe/Overijssel
    De Vos van Steenwijklaan 75, Hoogeveen 
      
    Tineke van de VeldeDirecteurtvdvelde@r95.nl
    Gea van de VeldeRegiomanager/Coachgeavelde@r95.nl
    Trijnie FromaJunior Coachtfroma@r95.nl